14. listopad 2012

INFO - U12

Napsal Blanka Smejkalová

Ve čtvrtek je poslední den na odezdání příspěvků!!! do 16.11. 2012 to chi mít vybrané a odevzdané.

A dále je nutné v tomto termínu přinést 1x foto hráče na novou průkazku.

 

 

Tréninky:

viz U13

 

 

Plánované turnaje:

18.11.2012 Teekanne cup 2012 - FK Motorlet Praha - venkovní turnaj 7 + 1

Odjezd ze hřiště z Bělovse v 7:15 hod

Auta:  kdo má volné místo nebo kdo se nemá jak dostat napsat sms trenérovi Samkovi

Pohl, Novák Filip, Franěk, Samko, Franěk st. 1 auto

Vančák,Vančák st., 3 volná místa 2.auto

 

 

místo konání :

SK MOTORLET PRAHA-ZŠ Klausova

roh Jitrocelové a Jánského, Praha 5

-

-

systém: každý tým s každým tzn. 9 x 18 minut

první zápas v 9:40 hod s Motorletem Praha

vyhlášení v 16:30 hod

FK Motorlet Praha, FK Admira Praha, FK Slavoj Vyšehrad, AC Sparta Praha, FK Baník Most, SK Benešov, FK Ústí n.L., RMSK Cidlina, FC Sparta Brno, FK Náchod

nominace:

Janeček - Brožek, Kubrt, Pohl, Vošlajer, Donát, Šesler, Suchánek,

- Franěk, Čejchy K., Káca, Vik, Novák Filip, Netolický, Vančák

-

-

 

24.11.2012 DANONE CUP - Trutnov Venku na UMT  

Hrací systém:

5 týmů, hraje se každý s každým, hrací doba 2 x 15 minut, poločasová přestávka 5 minut.

Hraje se souběžně na dvou polovinách hrací plochy, v rozestavení 8 + 1, branky 2 x 5 metrů.

Každý klub staví do turnaje 2 mužstva – A + B !!!, tzn. že každý klub musí na turnaj přijet v počtu minimálně 16 hráčů + 2 brankaři.

 

Nývlt - Franěk, Kubrt, Káca, Vančák, Donát, Pohl, Suchánek, Vik, Vybas,

Janeček - Čejchy K., Brožek, Novák Petr, Novák Filip, Šesler, Janečka, Vošlajer, Netolda, Vacek

-

 

 

Účastníci: kluby mající Sportovní střediska mládeže – FC Hradec Králové, RMSK Cidlina Nový Bydžov, FK Náchod a MFK Trutnov a FC Olympia Hradec Králové

-

Předběžné nominace: v týdnu před konáním může být změna víceméně jen ze zdravot.důvodů nebo poklesu formy ,do konce listopadu to ještě upravíme nebo potvrdíme nominace
-
 
 
 
 

1.12.2012 Olympia Hradec Králové - halový turnaj 4+1

Nýč - Fráňa,Káca,Vošlajer, Novák Filip - Vybas, Vacek, Suchánek,Vančák

-

2.12.2012 Heřmanův Městec - halový turnaj 4+1 .... dva týmy

 Nývlt - Kubrt,Netolda,Brožek, Vošlajer ,Donát, Šesler- 2 tým: Janeček - Kobos,Pohl,Čejchy Kuba, Janečka,Vik, Suchánek 

Tento víkend nám ukáže kdo pojede do Polska a Ústí n. L.  

 

 

 

16.12.2012 Skuteč - halový turnaj 4+1 ?? Není potvrzen

 

 

30.12.2012 Swidnica (Polsko) - halový turnaj 4+1

Janeček - Brožek, Netolický, Kubrt, Vošlajer??, Donát, Šesler, ....., ......,  jména doplníme po turnaji v Heřmanově Městci

 

 

26.1.2013 Olympia Hradec Králové - halový turnaj 4+1

Nýč - Vybas,Kobos,Pohl,......, Káca,Vacek, Vančák,Suchánek

 

 

3.2. 2013 Ústí n. Labem - halový turnaj 4+1> FK Ústí nad labem,FK Teplice,FK Baník Most,FC Slovan Liberec,FK Mladá Boleslav,FC Hradec Králové,Viktoria Žižkov,Admira Praha,FK Náchod,Bohemians 1905

Nývlt/Janeček pojede jeden - Brožek,Vik ??, Kubrt,Čejchy kuba??, Donát,Šesler,Vošlajer,Suchánek ( za hráče s otazníky může jet Janečka,Kobos,Netolický)   jména doplníme po turnaji v Heřmanově Městci

 

 

10.2.2013 Předměřice - FC Hradec Králové -halový turnaj 4+1

Janeček/ Nývlt pojede jeden- Káca,Donát, Vančák, Šesler- Franěk,Kobos, Novák Filip, Vošlajer 

 

-

-

Prázdniny a volna ve škole:

22.12. - 2.1. - vánoční prázdniny

1.2. 2013 - pololetní prázdniny

4. - 10.3.2013 - jarní prázdniny

-

-

Kontakt na trenéry


Nejman Ondřej tel.: 724 258 757 
Samko Zdeněk tel.: 776 626 563

 

Příští utkání

       Divize C muži           

 
Pěnčín Turnov vs. FK Náchod
neděle 20.dubna od 17.00 hodin


                                                                      další utkání:

Bavíme se sportem

Výsledky

 jaro 2014

Rapid Liberec Náchod  1 : 4 
Náchod          Nová Paka    3 : 3
Dvůr Králové Náchod  3 : 2
Náchod Živanice  1 : 1
Železný Brod Náchod  0 : 4
Náchod Jablonec n.J.  2 : 1
Turnov Náchod  
Náchod Ústí n.O.  
Letohrad Náchod  
Náchod Svitavy  
Vysoké Mýto Náchod  
Kutná Hora Náchod  
Náchod Dobrovice  
Pardubice B Náchod  
Náchod Trutnov  
     

 

 

 

 

Tabulka

#

  Tým

 

Z

 

Skóre

 

B

 

+/-

1.

  1.FK Nová Paka

 

21

 

59:22

 

49

 

19

2.

  FK Dobrovice

 

21

 

49:19

 

44

 

11

3.

  FK Pěnčín-Turnov

 

21

 

48:28

 

40

 

10

4.

  Dvůr Králové

 

21

 

31:39

 

32

 

2

5.

  Sokol Živanice

 

21

 

30:27

 

31

 

1

6.

  Sparta Kutná Hora

 

21

 

38:26

 

30

 

-3

7.

  SK Vysoké Mýto

 

21

 

35:34

 

30

 

0

8.

  Jiskra Ústí n.Orlicí

 

21

 

37:35

 

29

 

-1

9.

  FK Náchod

 

21

 

42:43

 

29

 

-4

10.

  FK OEZ Letohrad

 

21

 

28:32

 

29

 

-4

11.

  Svitavy

 

21

 

40:41

 

28

 

-5

12.

  MFK Trutnov

 

21

 

40:45

 

28

 

-5

13.

  FK Pardubice B

 

21

 

26:34

 

26

 

-7

14.

  Sokol Jablonec n.Jizerou

 

21

 

33:42

 

25

 

-5

15.

  FK ŽBS Železný Brod

 

21

 

26:47

 

17

 

-13

16.

  SK VTJ Rapid Liberec

 

21

 

19:67

 

7

 

-26

 
  
 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

Kdo je on-line

Právě přítomno: 13 hostů a žádný člen

Statistika článků

Návštěvníci
7
Články
612
Odkazy
6
Počet zobrazených článků
187542

Statistika přístupu

741570
Dnes
Včera
Tento týden
Tento měsíc
Minulý měsíc
Celkem
1634
1685
10675
31687
91366
741570

Vaše IP: 54.204.103.179
Čas: 2014-04-19 21:40:19
top