INFO - U12

Ve čtvrtek je poslední den na odezdání příspěvků!!! do 16.11. 2012 to chi mít vybrané a odevzdané.

A dále je nutné v tomto termínu přinést 1x foto hráče na novou průkazku.

 

 

Tréninky:

viz U13

 

 

Plánované turnaje:

18.11.2012 Teekanne cup 2012 - FK Motorlet Praha - venkovní turnaj 7 + 1

Odjezd ze hřiště z Bělovse v 7:15 hod

Auta:  kdo má volné místo nebo kdo se nemá jak dostat napsat sms trenérovi Samkovi

Pohl, Novák Filip, Franěk, Samko, Franěk st. 1 auto

Vančák,Vančák st., 3 volná místa 2.auto

 

 

místo konání :

SK MOTORLET PRAHA-ZŠ Klausova

roh Jitrocelové a Jánského, Praha 5

-

-

systém: každý tým s každým tzn. 9 x 18 minut

první zápas v 9:40 hod s Motorletem Praha

vyhlášení v 16:30 hod

FK Motorlet Praha, FK Admira Praha, FK Slavoj Vyšehrad, AC Sparta Praha, FK Baník Most, SK Benešov, FK Ústí n.L., RMSK Cidlina, FC Sparta Brno, FK Náchod

nominace:

Janeček - Brožek, Kubrt, Pohl, Vošlajer, Donát, Šesler, Suchánek,

- Franěk, Čejchy K., Káca, Vik, Novák Filip, Netolický, Vančák

-

-

 

24.11.2012 DANONE CUP - Trutnov Venku na UMT  

Hrací systém:

5 týmů, hraje se každý s každým, hrací doba 2 x 15 minut, poločasová přestávka 5 minut.

Hraje se souběžně na dvou polovinách hrací plochy, v rozestavení 8 + 1, branky 2 x 5 metrů.

Každý klub staví do turnaje 2 mužstva – A + B !!!, tzn. že každý klub musí na turnaj přijet v počtu minimálně 16 hráčů + 2 brankaři.

 

Nývlt - Franěk, Kubrt, Káca, Vančák, Donát, Pohl, Suchánek, Vik, Vybas,

Janeček - Čejchy K., Brožek, Novák Petr, Novák Filip, Šesler, Janečka, Vošlajer, Netolda, Vacek

-

 

 

Účastníci: kluby mající Sportovní střediska mládeže – FC Hradec Králové, RMSK Cidlina Nový Bydžov, FK Náchod a MFK Trutnov a FC Olympia Hradec Králové

-

Předběžné nominace: v týdnu před konáním může být změna víceméně jen ze zdravot.důvodů nebo poklesu formy ,do konce listopadu to ještě upravíme nebo potvrdíme nominace
-
 
 
 
 

1.12.2012 Olympia Hradec Králové - halový turnaj 4+1

Nýč - Fráňa,Káca,Vošlajer, Novák Filip - Vybas, Vacek, Suchánek,Vančák

-

2.12.2012 Heřmanův Městec - halový turnaj 4+1 .... dva týmy

 Nývlt - Kubrt,Netolda,Brožek, Vošlajer ,Donát, Šesler- 2 tým: Janeček - Kobos,Pohl,Čejchy Kuba, Janečka,Vik, Suchánek 

Tento víkend nám ukáže kdo pojede do Polska a Ústí n. L.  

 

 

 

16.12.2012 Skuteč - halový turnaj 4+1 ?? Není potvrzen

 

 

30.12.2012 Swidnica (Polsko) - halový turnaj 4+1

Janeček - Brožek, Netolický, Kubrt, Vošlajer??, Donát, Šesler, ....., ......,  jména doplníme po turnaji v Heřmanově Městci

 

 

26.1.2013 Olympia Hradec Králové - halový turnaj 4+1

Nýč - Vybas,Kobos,Pohl,......, Káca,Vacek, Vančák,Suchánek

 

 

3.2. 2013 Ústí n. Labem - halový turnaj 4+1> FK Ústí nad labem,FK Teplice,FK Baník Most,FC Slovan Liberec,FK Mladá Boleslav,FC Hradec Králové,Viktoria Žižkov,Admira Praha,FK Náchod,Bohemians 1905

Nývlt/Janeček pojede jeden - Brožek,Vik ??, Kubrt,Čejchy kuba??, Donát,Šesler,Vošlajer,Suchánek ( za hráče s otazníky může jet Janečka,Kobos,Netolický)   jména doplníme po turnaji v Heřmanově Městci

 

 

10.2.2013 Předměřice - FC Hradec Králové -halový turnaj 4+1

Janeček/ Nývlt pojede jeden- Káca,Donát, Vančák, Šesler- Franěk,Kobos, Novák Filip, Vošlajer 

 

-

-

Prázdniny a volna ve škole:

22.12. - 2.1. - vánoční prázdniny

1.2. 2013 - pololetní prázdniny

4. - 10.3.2013 - jarní prázdniny

-

-

Kontakt na trenéry


Nejman Ondřej tel.: 724 258 757 
Samko Zdeněk tel.: 776 626 563

 

Příští utkání

Bavíme se sportem

Výsledky

podzim 2014

Náchod Vysoké Mýto  1:1  pen. 1:3
Týniště n.Orl.  Náchod   1:2  
Náchod Česká Třebové  0:0 pen.4:3
Živanice Náchod  2:0  
Náchod Benátky n. J.    
Jablonec n.J. Náchod    
Náchod Turnov    
Dobrovice Náchod    
Náchod Trutnov    
Kutná Hora Náchod    
Náchod Dvůr Králové    
Náchod Letohrad    
Ústí n.Orlicí Náchod    
Náchod Pardubice B    
Česká Brod Náchod    

 

 

 

 

Tabulka

  
1. Dobrovice 4 2 1 1 0 9:5 9
2. Vysoké Mýto 4 2 1 1 0 6:2 9
3. Jablonec n. Jiz. 4 3 0 0 1 9:6 9
4. Benátky 4 1 3 0 0 6:3 9
5. Kutná Hora 4 2 1 0 1 8:5 8
6. Ústí n. Orl. 3 1 2 0 0 5:1 7
7. Letohrad 4 2 0 1 1 5:3 7
8. Živanice 4 2 0 1 1 5:3 7
9. Náchod 4 1 1 1 1 2:3 6
10. Pardubice B 4 2 0 0 2 8:10 6
11. Pěnčín-Turnov 4 1 0 1 2 10:11 4
12. Česká Třebová 4 0 1 2 1 2:3 4
13. Dvůr Králové 4 1 0 0 3 6:9 3
14. Český Brod 4 0 1 1 2 4:10 3
15. Trutnov 4 0 0 2 2 3:6 2
16. Týniště n. Orl. 3 0 0 0 3 1:9 0
 

Kdo je on-line

Právě přítomno: 43 hostů a žádný člen

Statistika článků

Návštěvníci
8
Články
766
Odkazy
6
Počet zobrazených článků
290613

Statistika přístupu

1186640
Dnes
Včera
Tento týden
Tento měsíc
Minulý měsíc
Celkem
2219
5288
2219
2219
189260
1186640

Vaše IP: 23.22.248.240
Čas: 2014-09-01 15:36:47
top